Teras Bahçe Uygulamaları

Teras bahçe uygulamaları

Çatı ve teras bahçeleri en basit anlatımı ile zemin seviyesinin üstünde gerçekleştirilmiş bir peyzajı ifade etmektedir. Bu açıdan çatı bahçesi yerine zaman zaman çatı peyzajı teriminin de kullanıldığına şahit olmaktayız. İster çatı bahçesi ister çatı peyzajı diye tanımlanmış olsun bu ifade kaplamalı yüksek seviyedeki bir terastan hakiki egzotik bir asma bahçeye kadar pek çok uygulamayı içerecek biçimde kullanılmaktadır.

Kış bahçesi uygulamaları, mevsimlerden etkilenmeden mekanlarınızı kullanmanıza yardımcı bir sistemdir. Doğal ışık alan yapıda olmalarının yanı sıra, doğaya yakın ekstra bir yaşam alanı kazandırmaktadır. Kışbahçesi uygulanan mekanlarda dekorasyon yönünden ayrı bir zenginlik kattığı için son yıllarda daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır

Kış bahçesi uygulamalarında mekanın kullanım amacına göre ısı yalıtımlı sağlamak üzere alt cepheleri kapatmak için her bütçeye uygun seçenekler sunulmaktadır.

• Açılır Cam Sistemleri ( Katlanır cam balkon- Eşikli ve Eşiksiz Sürme- Üstten Askılı sistemler)
• Hebeschiebe Alüminyum Sürme 
• Volkswagen PVC Pimapen Sürme
• Isı yalıtmlı veya yalıtımsız sabit uygulamalar

    × Whatsapp

    Stresli şehir yaşantısında size özel dinlenme alanları tasarlıyoruz!

    Fikirlerimizi ve zevklerinizi harmanlayarak oluşturacağımız proje ve uygulamalarla şehir yaşantısında huzurlu mola alanları sunuyoruz.
    Damatris Peyzaj olarak İnsanlar için dinlendirici ve huzur verici mekanlar olan yeşil alanların arttırılması ve düzenli bakımlarını yaparak uzun ömürlü olmalarının sağlanması için sürdürülebilir peyzaj ,bitki bakımı çevre ve halk sağlığı hizmeti vermektedir. Bu kapsamda Teknolojiyi kullanarak ,İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri ve kriterlerine uygun olarak, projeler üretmektedir.