HİZMETLERİMİZ

Şirketimiz peyzaj mimarları ve ziraat teknikerleri siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ekolojik , ekonomik ve tüm çevresel faktörleri göz önüne alarak istenilen fonksiyonlarda tasarımlar oluşturmak için peyzaj planlamaları yaparlar. Bu yapılan planlamalar doğrultusunda sizlere sundukları alternatifler sizler tarafından seçilerek karar verilen örnek üzerinden yola çıkılıp peyzaj tasarımlarınızı oluştururlar. Peyzaj tasarımları daha sonra peyzaj mimarlarımızdan ve ziraat teknikerlerinden oluşan ekibimizce projelendirilip sizlerin beyenisine sunulur. İstenildiği takdirde tasarlanan projeler 3 boyutlu olarak hazırlanıp sizlerin beyenisine de sunulabilir. Şirketimizde tasarım için kurulmuş bir ekibimiz mevcut olup tamamen sizden gelen isteklerin yerine getirilmesi amaçlanarak hızlı ve doğru ilkeler doğrultusunda çalışma gerçekleştirmeyi hedeflemişlerdir.tasarlanmış olan proje doğrultusunda ilgili peyzaj mimarımızca uygulama hakkında programlama yapılarak siz değerli müşterilerimize sunulur. Onayınız alındıktan sonra alan ile ilgili malzeme alımları yapılarak uygulamaya başlanır. Uygulama safhasında her zaman bir peyzaj mimarı görevlendirilmiş olup tüm isteklerinizi iletebilirsiniz.

Peyzaj Tasarım ve Uygulama

Profesyonel ekibimiz tarafından tasarımlanan projeleriniz isteğe bağlı olarak 3 boyutlu sunum halinde de sizlerle paylaşılmaktadır.

Peyzaj Tasarım Ve Projelendirme

Çevre düzenleme projelerinin hazırlanması ve uygulanması Yapısal peyzaj projelerinin hazırlanması ve uygulanması Peyzaj bitkilendirme projelerinin hazırlanması ve uygulanması Peyzaj sulama projelerinin hazırlanması ve uygulanması Peyzaj drenaj projelerinin hazırlanması ve uygulanması Peyzaj aydınlatma projelerinin hazırlanması ve uygulanması.

Peyzaj Uygulamaları

Küçük villa bahçelerinden büyük ölçekli parklara kadar her alanda peyzaj uygulama birikimi ve tecrübesine sahip olan firmamız anahtar teslim peyzaj uygulamaları ile kaliteli ve problemsiz taahhüt hizmetleri vermektedir. Firmamız özel ve kamu ihaleleri kapsamında pek çok şirkete taşeronluk yapmakta, taahhüt etmiş olduğu peyzaj uygulamalarından kesin kabul sürecine kadar sorumlu olup, zamanında teslim etmek üzere iş organizasyonunu yaparak çalışmalarını sürdürmekte bununla beraber acil ve büyük ölçekli peyzaj uygulamalarını eleman ve malzeme sıkıntısı olmadan kısa sürede tamamlayarak teslim etmektedir.

Bakım & Danışmanlık

Bahçenizde yapılan mimari uygulama sonrasında bitkilerin yaşamını sürdürmesi, sağlıklı gelişmesi ve formlarını koruyarak görsel güzelliklerini devam ettirebilmesi için bakım hizmetleri gerekmektedir. Tecrübeli peyzaj mimarı ve deneyimli kadromuz ile haftalık, aylık veya yıllık bakım uygulamaları hizmeti verilmektedir. Mevcut durumun değerlendirilmesi sonucunda ilaç, gübre, alet ve edevatların teminleri sağlanır ve bakım uygulaması tamamlanır.

    × Whatsapp

    Stresli şehir yaşantısında size özel dinlenme alanları tasarlıyoruz!

    Fikirlerimizi ve zevklerinizi harmanlayarak oluşturacağımız proje ve uygulamalarla şehir yaşantısında huzurlu mola alanları sunuyoruz.
    Damatris Peyzaj olarak İnsanlar için dinlendirici ve huzur verici mekanlar olan yeşil alanların arttırılması ve düzenli bakımlarını yaparak uzun ömürlü olmalarının sağlanması için sürdürülebilir peyzaj ,bitki bakımı çevre ve halk sağlığı hizmeti vermektedir. Bu kapsamda Teknolojiyi kullanarak ,İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri ve kriterlerine uygun olarak, projeler üretmektedir.