Dış Mekan Bitkiler

Taleplerin sorunsuz karşılanmasını hedefleyen firmamızda mevcut olan, güzellik ve zarafetin sembolü dış mekan bitkileri ile yaşadığınız alanın dışında da renkli dünyalar yaratabilirsiniz. Pencereden baktığınızda sizi bekleyen güzellikler ile gününüzü iyileştirmek artık daha kolay. Ağaçlar, fidanlar, çalılar, sarmaşıklar, mevsimlik, yıllık veya çok yıllık yerli ve ithal dış mekan bitkileri Atlas Peyzaj’a sizleri bekliyor.

Şehirleşmenin hızla arttığı şu dönemde çevre düzenlemesi de giderek önem kazanmaktadır. Şehirlerin yoğun betonlarının arasında bir an olsun nerde olduğumuzu bize unutturan parklar, bahçeler değişik renk ve çeşitlilikteki dış mekan bitkileri ile düzenlenmektedir. Sizlerde park ve bahçeler gibi nefes aldıran alanları bahçelerinizde yaratabilirsiniz. Sektöre yön veren Atlas Peyzaj bu anlamda ürün çeşitliliği ile en güzel peyzaj çalışmalarına katkı sağlayacak dış mekan süs bitkilerini bünyesinde barındırmaktadır.

Bahçe, balkon ve terasları süsleyen, canlandıran, aynı zamanda dekorasyonu bütünleyen tasarımın bir parçası olan kaliteli dış mekan bitkilerine Atlas Peyzaj’ da piyasanın altında fiyatlarla da ulaşabilirsiniz.

Firmamız dış mekan süs bitkilerini yetiştirirken üretimde değişik ve yeni teknikleri başarıyla uygulayarak kaliteyi en üst seviyeye çıkarmayı hedef bilmiştir. Çağın gereksinimi olarak doğaya artık daha fazla önem verilmekte ve özlem duyulmaktadır. Evinizin ve İşyerinizin bahçesinde doğal manzaralar oluşturmak için Atlas Peyzaj sizlere kaliteli ve farklı ürünlerle bitki çeşitliliği sunmaktadır.

    × Whatsapp

    Stresli şehir yaşantısında size özel dinlenme alanları tasarlıyoruz!

    Fikirlerimizi ve zevklerinizi harmanlayarak oluşturacağımız proje ve uygulamalarla şehir yaşantısında huzurlu mola alanları sunuyoruz.
    Damatris Peyzaj olarak İnsanlar için dinlendirici ve huzur verici mekanlar olan yeşil alanların arttırılması ve düzenli bakımlarını yaparak uzun ömürlü olmalarının sağlanması için sürdürülebilir peyzaj ,bitki bakımı çevre ve halk sağlığı hizmeti vermektedir. Bu kapsamda Teknolojiyi kullanarak ,İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri ve kriterlerine uygun olarak, projeler üretmektedir.