İç Mekan Bitkiler

İnsanı doğadan ayrı düşünmek neredeyse imkansızken ne yazık ki modernleşen dünyamızda gittikçe alanını genişleten şehirlerin beton yapıları, yeşili de beraberinde azaltmaktadır. Buna karşılık günümüzün en uzun saatlerini geçirdiğimiz evlerimizde veya ofislerimizde kendi yeşil dünyamızı iç mekan bitkileri kullanarak canlandırabilmemiz Damatris Peyzaj ile mümkündür.

Damatris Peyzaj yerli ve ithal bitkiler olmak üzere sizlere sunacağı geniş iç mekan bitkileri yelpazesiyle kendi botanik bahçenizi yaratmanız için her zaman yanınızdadır. Zevkinize uygun salon bitkilerinden, yeşil yapraklı bitkiler ile isterseniz yaşadığınız ortamda minik bir orman görüntüsü, isterseniz de çiçekli bitkiler seçenekleriyle cennet gibi bir bahçe elde edebilirsiniz.

Yaşadığımız ya da çalıştığımız ortamlarda dekorasyon ortamın havasını değiştiren ve iyileştiren başlı başına bir etkendir. Damatris Peyzaj dekorasyonun en can alıcı ve yaşayan unsurları olan iç mekan süs bitkilerinde birçok seçeneği her zaman uygun fiyatlarda müşterilerine sunmaktadır.

    × Whatsapp

    Stresli şehir yaşantısında size özel dinlenme alanları tasarlıyoruz!

    Fikirlerimizi ve zevklerinizi harmanlayarak oluşturacağımız proje ve uygulamalarla şehir yaşantısında huzurlu mola alanları sunuyoruz.
    Damatris Peyzaj olarak İnsanlar için dinlendirici ve huzur verici mekanlar olan yeşil alanların arttırılması ve düzenli bakımlarını yaparak uzun ömürlü olmalarının sağlanması için sürdürülebilir peyzaj ,bitki bakımı çevre ve halk sağlığı hizmeti vermektedir. Bu kapsamda Teknolojiyi kullanarak ,İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri ve kriterlerine uygun olarak, projeler üretmektedir.